http://www.sksf.sk/modules/mod_image_show_gk4/cache/hlavicka2gk-is-87.jpglink

Prelomový ples

Ako bolo na 7.Prelomovom plese?

Ako bolo na 7.Prelomovom plese?Ako každoročne, ani tento rok sa nezaobišiel bez už tradičného prelomového plesu tretiakov. ,,Poloviční“  študenti tak prelomili pomyselnú polovicu cesty za svojím cieľom. Tohto roku lámanie farmaceutickej tabletky pripadlo na prvý marcový piatok 3. 3. 2017 o 18:00. Dom umenia naplnila krása ženskosti, mužská elegancia a samotná príjemná atmosféra dodávaná touto budovou. Posledné prípravy sály a organizácie programu na tento večer prebiehali veľmi intenzívne už od rána. No nielen tam bolo rušno. Určite by o tom vedelo rozprávať nejedno dievča, ktoré chcelo byť na plese čo najkrajšie.

Dôležité informácie pred 7. Prelomovým plesom farmaceutov


Dôležité informácie pred 7. Prelomovým plesom farmaceutovDo začiatku 7. Prelomového plesu farmaceutov ostávajú už iba posledné hodiny  príprav :)


Na základe dohody s vedením Domu umenia  sme sa zhodli na istých pravidlách a prosíme Vás o ich rešpektovanie, aby bol Prelomový ples akciou na úrovni:

Rezervácia stolov na 7. Prelomový ples farmaceutov

Rezervácia stolov na 7. Prelomový ples farmaceutovPripravili sme pre vás jednoduchú aplikáciu na rezervovanie stolov na 7. Prelomový ples farmaceutov, ktorý sa uskutoční 3.marca 2017 o 18:00hod. v Dome umenia v Košiciach.

K dispozíci je sedenie pri  6 a 8 miestných stoloch, ktoré si po vyplnení môžete zarezervovať. O akceptovaní/neakceptovaní rezervácie budete informovaní e-mailom. V prípade, že ste skupina ľudí, ktorej sa nepodarí plne obsadiť niektorý z týchto stolov a chcete sedieť pri sebe, kliknite na možnosť rezervovať plne neobsadený stôl. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Buďte trpezliví, pokúsime sa na vašu rezerváciu odpovedať do 24hodín od jej prijatia! Samozrejme stačí aby ste sa dohodli ako skupina a stôl rezervoval iba jeden z vás, nemusíte rezerváciu vyplňovať duplicitne, ušetríte tak náš čas aj vaše čakanie na odpoveď. Rezervovať si stôl bude možné od pondelka 27.2.2017 o 19:00

Ako bolo na Prelomovom plese?

Ako bolo na Prelomovom plese?Prelomový ples farmaceutov sa už pomaly stal pre študentov farmácie tradíciou, a inak tomu nemohlo byť ani tento rok. Deň D a čas Č nadišiel v prvý marcový piatok, 4. 3. 2016 o 18:00. Svetlá reflektorov v Dome umenia pútali pozornosť na krásu dievčat a eleganciu chlapcov, ktorí  strávili prípravami  takmer celý deň. Významný bol tento večer najmä pre tretiakov našej univerzity, ktorí sú práve v pomyselnej polovici štúdia, a prehupli sa ním do jeho druhej etapy. Študentské úsmevy už od pol šiestej vítali pri vstupe čestných hostí z radov našich pedagógov a sponzorov. Účasťou nás poctil aj primátor mesta Košice, no nechýbali ani priatelia a absolventi.

Fotografie z plesu 2016

Fotografie z plesu 2016Prinášame vám netradičným spôsobom fotogalériu zo 6. Prelomového plesu farmaceutov, ktorý sa uskutočnil 4.3.2016 v Dome umenia. Svoje fotky si môžete stiahnuť kliknutím na odkazy nižšie:

Dôležité informácie pred 6. Prelomovým plesom farmaceutov

Dôležité informácie pred 6. Prelomovým plesom farmaceutov6. Prelomový ples farmaceutov je za rohom, čakajú nás posledné hodiny  príprav pred jeho otvorením.  Na základe dohody s kompetentnými  sme sa uzniesli na istých pravidlách a bodoch a poprosíme Vás o ich rešpektovanie:

- ples začína o 18:00!!!
- nie je dovolené si na ples  priniesť vlastné zásoby alkoholu, pred vstupom  budete kontrolovaní  SBS službou  Domu umenia
- pri  nevhodnom správaní, či už pod vplyvom alkoholu  alebo iných omamných látok, budete  „vyprevadený“ z budovy
- vstup po 22:00 hodine na tento ples nie je možný.

Rezervácia stolov na 6. Prelomový ples farmaceutov

Rezervácia stolov na 6. Prelomový ples farmaceutovPripravili sme pre vás jednoduchú aplikáciu na rezervovanie stolov na 6. Prelomový ples farmaceutov, ktorý sa uskutoční 4.marca 2016 o 18:00hod. v Dome umenia v Košiciach.

K dispozíci je sedenie pri  6 a 8 miestných stoloch, ktoré si po vyplnení môžete zarezervovať. O akceptovaní/neakceptovaní rezervácie budete informovaní e-mailom. V prípade, že ste skupina ľudí, ktorej sa nepodarí plne obsadiť niektorý z týchto stolov a chcete sedieť pri sebe, kliknite na možnosť rezervovať plne neobsadený stôl. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Buďte trpezliví, pokúsime sa na vašu rezerváciu odpovedať do 24hodín od jej prijatia! Samozrejme stačí aby ste sa dohodli ako skupina a stôl rezervoval iba jeden z vás, nemusíte rezerváciu vyplňovať duplicitne, ušetríte tak náš čas aj vaše čakanie na odpoveď. Rezervovať si stôl bude možné od pondelka 22.2.2016 o 20:00

6. Prelomový ples farmaceutov

6. Prelomový ples farmaceutovMilí kolegovia a fanúšikovia. Zase sa blížime ku koncu roka a s tým je spojené aj učenie na skúšky. Tradične k tomu patrí aj postupné približovanie sa k dátumu Prelomového plesu. 6. Prelomový ples farmaceutov sa uskutoční 4. marca 2016 v Dome umenia.

Zhrnutie 5. Prelomového plesu farmaceutov

Zhrnutie 5. Prelomového plesu farmaceutovPrvý marcový piatok už tradične patril našim tretiakom - farmaceutom. Tento rok to pripadlo na 6. marec, kedy sa dostali za pomyselnú hranicu polovice štúdia. Od rána prebiehali posledné úpravy a dolaďovania celého programu. Ale samozrejme, najrušnejšie bolo doma a v rôznych salónoch, aby všetci vyzerali čo najlepšie. Bol to predsa významný deň, ktorý každý z nás veľmi rád oslávil.
Tomu, aby sme sa večer mohli stretnúť a preklenúť sa do druhej polovice štúdia predchádzalo mnoho práce. Mnoho mesiacov a týždňov náročných príprav, dolaďovaní a niekedy aj nedostatok spánku  či riadna kopa nervov. Nakoniec to organizátori dokázali a pripravili nám nezabudnuteľný večer.

Dôležité informácie pred 5. Prelomovým plesom farmaceutov!

Dôležité informácie pred 5. Prelomovým plesom farmaceutov!5. Prelomový ples farmaceutov je beznádejne vypredaný, čakajú nás posledné hodiny  príprav pred jeho otvorením.  Na základe dohody s kompetentnými  sme sa uzniesli na istých pravidlách a bodoch a poprosíme Vás o ich rešpektovanie:

- ples začína o 18:00!!!
- nie je dovolené si na ples  priniesť vlastné zásoby alkoholu, pred vstupom  budete kontrolovaní  SBS službou  Domu umenia
- pri  nevhodnom správaní, či už pod vplyvom alkoholu  alebo iných omamných látok, budete  „vyprevadený“ z budovy
- vstup po 22:00 hodine na tento ples nie je možný.

Pár slov o SKŠF

Spolok košických študentov farmácie (SKŠF) je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky dňa 18.2.2011.

Sme študentskou organizáciou, ktorej hlavným poslaním je upevňovanie farmaceutického povedomia na verejnosti a aj medzi samotnými študentmi farmácie na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

Čítať ďalej

2-z-dani

Partneri

250x250freeweb_SK.png
slek

SUVko

  dr max logo
apatykar jarlu
logo-zdl-oz