Aktuality

Unipharma

 

SPRÁVNA VOĽBA PRE VÁS

 

Unipharma je už dlhé roky jednou z najväčších distribučných spoločností na slovenskom liekovom trhu. Prioritami našej spoločnosti sú od začiatku jej pôsobenia na trhu rýchlosť zásobovania, prvotriedne služby a prístup ku klientom.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je distribúcia liekov a ďalšieho tovaru do lekární a zdravotníckych zariadení. Spoločnosť Unipharma sa taktiež dlhoročne zaoberá poskytovaním kvalitnej zdravotníckej starostlivosti.

Čo sa na našej prednáške dozviete?
– História spoločnosti
– Kto sme?
– Misia, vízia a stratégia spoločnosti
– Core business – veľkodistribúcia
– Firemné zásady kvality a princípy
– Čo je PLUS lekáreň?
– Na akých pozíciách môžete u nás pracovať?

Ponúkame vám kariérne uplatnenie na pracovných pozíciách ako obchodný reprezentant, odborný zástupca, hlavný odborný zástupca, nákupca, farmaceut špecialista, referent správy databáz, s možnosťou ďalšieho kariérneho postupu. Našim zamestnancom poskytujeme množstvo benefitov – nadštandardné platové podmienky, mimoriadna ročná odmena, nadštandardná zdravotná starostlivosť, podpora ďalšieho vzdelávania a rastu (možnosť získania vysokoškolských titulov MBA, MPH…), teambuilding, športové aktivity, vianočný večierok, zľavu na dovolenky
s CK Pharmaeduca a mnohé iné! Nenechajte si ujsť jedinečnú ponuku zamestnať sa v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej lekárnickej akciovej spoločnosti!

Vaše životopisy zasielajte na e-mail: zamestnanie@unipharma.sk

Previous ArticleNext Article

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *