Aktuality

BENU Lekáreň

 

Prostredníctvom našich distribučných centier PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie a lekárenskej siete BENU Lekáreň sme na Slovensku jediným komplexným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti. Naším  hlavným zámerom je pomáhať. Vrátiť alebo udržať zdravie ľudí je pre nás prioritou.

Ako integrovaný poskytovateľ zdravotnej starostlivosti skracujeme „vzdialenosti“ medzi výrobcami a pacientmi.

Naše BENU lekárne sú rozmiestnené po celom Slovensku, vedia sa spoľahnúť na rýchle dodanie potrebných liekov cez distribúciu PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie a tak byť najspoľahlivejším partnerom pre pacienta.

Značka BENU symbolizuje kvalitu vo všetkých oblastiach. O tú sa usilujeme vo vzťahu k zákazníkom a pacientom, obchodným partnerom a inštitúciám, ako aj k zamestnancom. Neustále rastieme a robíme všetko pre Vaše zdravšie, vitálnejšie  a krajšie JA.

Budeme radi, ak sa aj Ty pridáš do našej veľkej, stále rastúcej BENU rodiny. Alebo, ako to povedala naša kolegyňa, zodpovedná farmaceutka z BENU lekárne v Šamoríne – Petra Kamenská: „Byť súčasťou silnej spoločnosti ako je BENU, je príležitosť pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť niečo viac.“

Sme spoločnosť, ktorá podporí Tvoj rozvoj, počúva „hlas“ svojich zamestnancov – odborníkov vo farmácii a snaží sa operatívne reagovať. Využi aj Ty možnosť podeliť sa o svoje nápady, realizuj svoje sny, buď pomáhač a nie predavač, intenzívne sa s nami vzdelávaj, či prispej do tímu školiteľov… možností je u nás veľa 🙂

KONTAKT

kariera@benulekaren.sk

0910 830 798

 

Previous ArticleNext Article

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *