Aktuality

Rezervácia stolov na 7. Prelomový ples farmaceutov

Pripravili sme pre vás jednoduchú aplikáciu na rezervovanie stolov na 7. Prelomový ples farmaceutov, ktorý sa uskutoční 3.marca 2017 o 18:00hod. v Dome umenia v Košiciach.

K dispozíci je sedenie pri  6 a 8 miestných stoloch, ktoré si po vyplnení môžete zarezervovať. O akceptovaní/neakceptovanírezervácie budete informovaní e-mailom. V prípade, že ste skupina ľudí, ktorej sa nepodarí plne obsadiť niektorý z týchto stolov a chcete sedieť pri sebe, kliknite na možnosť rezervovať plne neobsadený stôl. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať na rezervacie@sksf.sk. Buďte trpezliví, pokúsime sa na vašu rezerváciu odpovedať do 24hodín od jej prijatia! Samozrejme stačí aby ste sa dohodli ako skupina a stôl rezervoval iba jeden z vás, nemusíte rezerváciu vyplňovať duplicitne, ušetríte tak náš čas aj vaše čakanie na odpoveď. Rezervovať si stôl bude možné od pondelka 27.2.2017 o 19:00

Rezervácie plne neobsadených stolov!!!
Tieto rezervácie budu riešené ako posledné. Vzhľadom na to, že si rezervujete stôl s voľným miestom, musíte počkať, kým vám niekoho nájdeme.

Riešenie týchto stolov je pomerne jednoduché a môže vyzerať nasledovne:

  • doplníme ľudmi z iných plne neobsadených stolov. Závisí to, samozrejme, od počtov a možnostíalebo
  • vyčleníme stoly s príslušným počtom, kam si posadáte podľa príchodu.

Žial, pri týchto stoloch nemôžeme garantovať, že všetci budete sedieť tak, ako by ste chceli. Preto je najideálnejšie si rezrvovať stoly s príslušným počtom osôb.

Vyhovieť každému na 100% nie je možné, ale urobíme maximum.

Rezervácia 6-miestneho stola
Rezervácia 8-miestneho stola
Rezervácia plne neobsadeného stola

Previous ArticleNext Article

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *