http://www.sksf.sk/modules/mod_image_show_gk4/cache/hlavicka2gk-is-87.jpglink

Zaujímavé články

Tanečné kurzy University Dance Center v letnom semestri

Tanečné kurzy University Dance Center v letnom semestriZ University Dance Center prajeme šťastný nový rok 2017 :) Dúfame, že ste si cez sviatky poriadne oddýchli, načerpali veľa nových síl do práce, ale aj školy a s úsmevom a novými cieľmi vstúpili do nového roka.

Tento rok je ponuka naozaj široká. Pozri si aktuálne rozvrhy na letný semester -> http://www.unidc.sk/

Ponuka PhD štúdia BA

Ponuka PhD štúdia BAÚstav Farmakológie Jesseniovej Lekárskej Fakulty v Martine, UK ponúka možnosť dennej formy PhD. štúdia v študijnom odbore FARMAKOLÓGIA (začiatok v akademickom roku 2016/17)

Trainee program Dr.max

Trainee program Dr.max

Termín zasielania zadaní predĺžený do 1.6.2016.
Viac info nájdete tu: https://www.drmax.sk/kariera/

Farmaceutická prax - Komárno

Farmaceutická prax - Komárno
Čo ponúkame:

Ponúkame možnosť praxe v našej verejnej i nemocničnej lekárni. Študenti sa budú mať možnosť oboznámiť s každodennými činnosťami v rámci nemocničného lekárenstva, napr. sa stretnú s rozšíreným sortimentom zdravotníckych pomôcok používaných v nemocnici a s prípravou IPL pre jednotlivé oddelenia nemocnice. Budú mať možnosť si osvojiť sortiment liekov, ktoré sa používajú predovšetkým v nemocničnom prostredí (napr. infúzne roztoky, parenterálna výživa, kontrastné látky). Počas praxe vo verejnej lekárni budú mať študenti možnosť pomáhať pri výdaji liekov, konzultáciách s pacientmi a pri príprave IPL podľa predpisu lekára.

Podporme našu rektorku!

Podporme našu rektorku!Slovenka roka - naša rektorka bola tento rok navrhnutá na toto ocenenie. Pomôžte nám ukázať celému Slovensku, akú máme skvelú vedúcu našej Alma mater.

Prof. MVDr. JANA MOJŽIŠOVÁ, PhD. – rektorka Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach. Je absolventkou tejto školy a od skončenia štúdia v roku 1987 tu pôsobí ako vedecko-výskumná pracovníčka a pedagogička. Jej priekopnícke práce vo výskume infekčných chorôb psov a mačiek našli odozvu aj za hranicami Slovenska. Bola zodpovedným riešiteľom piatich výskumných grantových projektov, vedúcou štyroch projektov VEGA a spoluriešiteľkou ďalších 20 projektov. Je autorkou šiestich vedeckých monografií, autorkou desiatok vysokoškolských učebníc a vedeckých prác v našich aj zahraničných vedeckých časopisoch. Je predsedníčkou vedeckej rady univerzity a členkou ďalších domácich i zahraničných vedeckých a redakčných rád.

SMS v tvare SR(medzera)14 na číslo 7508

Hlasovať môžete tuTréningový program Dr.Max

Tréningový program Dr.MaxPatríš medzi odvážnych študentov farmácie? Pridaj sa k SUPERHRDINOM DR.MAX v bielom plášti! Viac sa dozvieš aj na www.drmax.sk/kariera v časti Informácie pre študentov.

Vzdelávanie aj cez internet

Vzdelávanie aj cez internetNajmodernejší vzdelávací systém pre štúdium z pohodlia domova je už spustený.

Už teraz si môžete vyskúšať ako sa dá efektívne a z pohodlia domova študovať odborné akreditované kurzy. 3 formy štúdia: video, text alebo prezentácia.

Navštívte web www.educomm.sk a dozviete sa viac.

Študujte kedykoľvek a kdekoľvek na Educomm.sk.

Ardo - Február 2015

Ardo - Február 2015

Najnovšie číslo časopisu ARDO si môžete stiahnuť kliknutím tu.

Pár slov o SKŠF

Spolok košických študentov farmácie (SKŠF) je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky dňa 18.2.2011.

Sme študentskou organizáciou, ktorej hlavným poslaním je upevňovanie farmaceutického povedomia na verejnosti a aj medzi samotnými študentmi farmácie na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

Čítať ďalej

2-z-dani

Partneri

250x250freeweb_SK.png
slek

SUVko

  dr max logo
apatykar jarlu
logo-zdl-oz