http://www.sksf.sk/modules/mod_image_show_gk4/cache/hlavicka2gk-is-87.jpglink
Zabudol/a si užívateľské meno alebo heslo ?
  • Ak si zabudol/a svoje užívateľské meno, zadaj, prosím, svoju e-mailovú adresu, nechaj však pole na užívateľské meno prázdne, potom klikni na tlačidlo Poslať užívateľské meno a o pár sekúnd ho nájdeš medzi svojimi e-mailami.
  • Ak si zabudol/a heslo, ale poznáš užívateľské meno, zadaj užívateľské meno a e-mailovú adresu, klikni na tlačidlo Poslať heslo a o chvíľu nájdeš vo svojej elektronickej pošte nové heslo. Pomocou neho sa môžeš prihlásiť.
  • Ak si zabudol/a užívateľské meno aj heslo, obnov si najprv užívateľské meno, potom heslo. Pre obnovu užívateľského mena zadaj e-mailovú adresu, ale pole s užívateľským menom nechaj prázdne. Potom klikni na tlačidlo Poslať užívateľské meno a o chvíľu v e-mailoch nájdeš tvoje užívateľské meno. Z tohto miesta potom môžeš obnoviť aj svoje heslo.
 
 

Pár slov o SKŠF

Spolok košických študentov farmácie (SKŠF) je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky dňa 18.2.2011.

Sme študentskou organizáciou, ktorej hlavným poslaním je upevňovanie farmaceutického povedomia na verejnosti a aj medzi samotnými študentmi farmácie na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

Čítať ďalej

2-z-dani

Partneri

250x250freeweb_SK.png
slek

SUVko

  dr max logo
apatykar jarlu
logo-zdl-oz