http://www.sksf.sk/modules/mod_image_show_gk4/cache/hlavicka2gk-is-87.jpglink

Prelomový ples

Dôležité informácie pred 7. Prelomovým plesom farmaceutov


Dôležité informácie pred 7. Prelomovým plesom farmaceutovDo začiatku 7. Prelomového plesu farmaceutov ostávajú už iba posledné hodiny  príprav :)


Na základe dohody s vedením Domu umenia  sme sa zhodli na istých pravidlách a prosíme Vás o ich rešpektovanie, aby bol Prelomový ples akciou na úrovni:

- začiatok plesu je o 18:00!!!
- nie je dovolené si na ples  priniesť vlastné zásoby alkoholu ani jedla, pred vstupom  budete kontrolovaní  SBS službou Domu umenia (na bare sme vybavili zvýhodnené ceny)
- pri  nevhodnom správaní  či už pod vplyvom alkoholu  alebo iných omamných látok, budete  „vyprevadený“ z budovy
- vstup po 22:00 hodine na tento ples nie je možný

Tombolový lístok si budete môcť zakúpiť od 22:00 v hodnote 0,50€ pri vyznačených stoloch.


Prajeme Vám ešte bezstresové prípravy na piatkovú noc ;)

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Pár slov o SKŠF

Spolok košických študentov farmácie (SKŠF) je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky dňa 18.2.2011.

Sme študentskou organizáciou, ktorej hlavným poslaním je upevňovanie farmaceutického povedomia na verejnosti a aj medzi samotnými študentmi farmácie na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

Čítať ďalej

2-z-dani

Partneri

250x250freeweb_SK.png
slek

SUVko

  dr max logo
apatykar jarlu
logo-zdl-oz