http://www.sksf.sk/modules/mod_image_show_gk4/cache/hlavicka2gk-is-87.jpglink

Prelomový ples

Rezervácia stolov na 7. Prelomový ples farmaceutov

Rezervácia stolov na 7. Prelomový ples farmaceutovPripravili sme pre vás jednoduchú aplikáciu na rezervovanie stolov na 7. Prelomový ples farmaceutov, ktorý sa uskutoční 3.marca 2017 o 18:00hod. v Dome umenia v Košiciach.

K dispozíci je sedenie pri  6 a 8 miestných stoloch, ktoré si po vyplnení môžete zarezervovať. O akceptovaní/neakceptovaní rezervácie budete informovaní e-mailom. V prípade, že ste skupina ľudí, ktorej sa nepodarí plne obsadiť niektorý z týchto stolov a chcete sedieť pri sebe, kliknite na možnosť rezervovať plne neobsadený stôl. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Buďte trpezliví, pokúsime sa na vašu rezerváciu odpovedať do 24hodín od jej prijatia! Samozrejme stačí aby ste sa dohodli ako skupina a stôl rezervoval iba jeden z vás, nemusíte rezerváciu vyplňovať duplicitne, ušetríte tak náš čas aj vaše čakanie na odpoveď. Rezervovať si stôl bude možné od pondelka 27.2.2017 o 19:00

Rezervácie plne neobsadených stolov!!!
Tieto rezervácie budu riešené ako posledné. Vzhľadom na to, že si rezervujete stôl s voľným miestom, musíte počkať, kým vám niekoho nájdeme.

Riešenie týchto stolov je pomerne jednoduché a môže vyzerať nasledovne:

  • doplníme ľudmi z iných plne neobsadených stolov. Závisí to, samozrejme, od počtov a možností

    alebo

  • vyčleníme stoly s príslušným počtom, kam si posadáte podľa príchodu.

Žial, pri týchto stoloch nemôžeme garantovať, že všetci budete sedieť tak, ako by ste chceli. Preto je najideálnejšie si rezrvovať stoly s príslušným počtom osôb.

Vyhovieť každému na 100% nie je možné, ale urobíme maximum.

Rezervácia 6-miestneho stola
Rezervácia 8-miestneho stola
Rezervácia plne neobsadeného stola

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Pár slov o SKŠF

Spolok košických študentov farmácie (SKŠF) je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky dňa 18.2.2011.

Sme študentskou organizáciou, ktorej hlavným poslaním je upevňovanie farmaceutického povedomia na verejnosti a aj medzi samotnými študentmi farmácie na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

Čítať ďalej

2-z-dani

Partneri

250x250freeweb_SK.png
slek

SUVko

  dr max logo
apatykar jarlu
logo-zdl-oz