http://www.sksf.sk/modules/mod_image_show_gk4/cache/hlavicka2gk-is-87.jpglink

Akcie a podujatia SKŠF

Svetový deň zdravia 2017 - Správa

Svetový deň zdravia 2017 - Správa7.apríl je už viac ako 60 rokov spájaný s celosvetovým podujatím s názvom Svetový deň zdravia, ktorý sa už po niekoľkýkrát pokúsili demonštrovať  aktívni  členovia Spolku košických študentov farmácie (SKŠF) aj na pôde ich alma mater. Témou pre rok 2017 bola „depresia“. Ide o  duševný stav charakterizovaný pocitmi smútku, skleslosti, vnútorného napätia či nerozhodnosti spolu s útlmom a spomalením duševných a telesných procesov, ochudobnením záujmov a nízkym sebavedomím.

UVLF pusťme si žilou 2016

UVLF pusťme si žilou 2016"UVLF pusťme si žilou!" je tu znova a prináša všetkým ochotným študentom možnosť darovať krv priamo v priestoroch našej univerzity! Akcia sa uskutoční dňa 10. 11. 2016 (štvrtok) od 8:00 hodiny v priestoroch Farmaceutického pavilónu. Preto ak sa vám nepodarilo zúčastniť sa predošlých kvapiek krvi alebo chcete pomôcť opäť, neváhajte a príďte teraz, lebo aj vašich 450 ml môže pomôcť zachrániť život!

Organizáciu nám výrazne uľahčíte, keď svoju účasť potvrdíte na Facebooku. Pozvite taktiež aj vašich priateľov, aby sa o tejto akcii dozvedelo čo najviac ľudí. Ďakujeme za spoluprácu!

Informácie o tom, kto môže krv darovať sa dočítate po otvorení článku.

Valné zhromaždenie 27.9.2016

 Valné zhromaždenie 27.9.2016Pozývame Vás na Valné zhromaždenie dňa  28.septembra 2016 o 17:30 hod vo Farmaceutickom pavilóne. Pozor!! Nastala zmena pôvodne malo byť VZ dňa 27.9.2016 (utorok), avšak zo závažných dôvodov sa musí presunúť na stredu 28.9.2016!!

Valné zhromaždenie 26.4.2106

Valné zhromaždenie 26.4.2106Pozývame vás na Valné zhromaždenie SKŠF, ktoré sa uskutoční 26.apríla 2016 o 17:30 vo Farmaceutickom pavilóne.

Program v článku

Správa z CSE - 2016

Správa z CSE - 2016Minulý rok sa na našej univerzite prvýkrát konala súťaž klinických zručností farmaceutov. Nakoľko súťaž zožala veľký úspech, tento rok sme to zopakovali. Samozrejme, aj teraz sa  podujatie organizovalo spoločne so Spolkom slovenských študentov farmácie.

CSE - Clinical Skills Event

CSE - Clinical Skills Event
V článku nájdeš malý motivačný leták. Neváhaj sa prihlásiť a overiť svoje znalosti v odbore klinickej farmakológie.

UNIDC 2015/16 letný semester

UNIDC 2015/16 letný semesterNový semester je tu a s ním aj tanečné kurzy University Dance Center!

Pozri si nový rozvrh ;-)

viac na: http://www.unidc.sk/vyber-si-skolu/univerzita-veterinarskeho-lekarstva-a-farmacie-v-kosiciach/

Aká bola mikulášska grilovačka tento rok?

Aká bola mikulášska grilovačka tento rok?Varené vínko, grilované klobásky či hermelíny, palacinky a vianočná kapustnica. V pozadí koledy a tlačenica pri „stánkoch“. Tak takéto boli naše internátne vianočné trhy.
Tento ročník „Mikuláš grill session“ bol už tretím v poradí a opäť niečím nový.

O čom je projekt ACRIVEIA?

O čom je projekt ACRIVEIA?Krátke video o projekte ktorý k nám zavíta v lete.

Pár slov o SKŠF

Spolok košických študentov farmácie (SKŠF) je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky dňa 18.2.2011.

Sme študentskou organizáciou, ktorej hlavným poslaním je upevňovanie farmaceutického povedomia na verejnosti a aj medzi samotnými študentmi farmácie na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

Čítať ďalej

2-z-dani

Partneri

250x250freeweb_SK.png
slek

SUVko

  dr max logo
apatykar jarlu
logo-zdl-oz