http://www.sksf.sk/modules/mod_image_show_gk4/cache/hlavicka2gk-is-87.jpglink

Dni pracovných príležitostí vol. 5

Dni pracovných príležitostí vol. 5V dňoch 19.-20.3.2018 sa na pôde našej univerzity už po 5. krát uskutočnilo podujatie s názvom Farmaceuti pre farmaceutov – Dni pracovných príležitostí. Toto podujatie, už tradične, prebiehalo pod záštitou Spolku košických študentov farmácie (SKŠF), Slovenskej lekárnickej komory (SLeK) a s podporou Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach (UVLF).

Práca v Nemecku

Práca v NemeckuMANA SK s.r.o., Popradská 60, 821 06 Bratislava, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ponúkame Vám voľné pozície pre farmaceutov do Nemecka. Na výber sú pozície z celého Nemecka. Snažíme sa vyjsť v ústrety Vašim individuálnym požiadavkám týkajúcich sa výberu miesta, ako aj vhodnej lekárne. Podľa možností je možné nájsť si miesto aj bližšie k hranici. Väčšina pozícii je v nemeckých mestách pod 300.000 obyvateľov. Možnosť aj pre spolužiakov, alebo pár.

Reportáž z FPF-DPP 2017

Reportáž z FPF-DPP 2017Už po 4. krát sa na pôde Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach konala akcia Farmaceuti pre farmaceutov – Dni pracovných príležitostí.

Zoznam vystavovateľov na FPF-DPP 2017

FPF-DPPPrinášame Vám zoznam partnerov a vystavovateľov na Dňoch pracovných príležitostí 2017. Po kliknutí na jednotlivé logá budete presmerovaný priamo na ich web. Nižšie v článku nájdete aj odkaz na stiahnutie bulletinu, kde sa dozviete viac o jednotlivých spoločnostiach.

Farmaceuti pre farmaceutov Dni pracovných príležitostí 2017

Farmaceuti pre farmaceutov Dni pracovných príležitostí 2017Farmaceuti pre farmaceutov- Dni pracovných príležitostí
V dňoch 27. A 28. 3. 2017 sa na pôde Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach uskutoční už po 4. krát podujatie  Farmaceuti pre farmaceutov – Dni pracovných príležitostí. Podujatie organizované Spolkom košických študentov farmácie za podpory Slovenskej lekárnickej komory a Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

Možnosti uplatnenia farmaceuta

Tento rok sme si pre vás vrámci podujatia Farmaceuti pre farmaceutov- Dni pracovných príležitostí pripravili ďalšiu novinku!
Dobre vieme, že niekedy je ťažké zorientovať sa v tom množstve pracovných ponúk. Častokrát si ani nevieme predstaviť, čo daná pozícia obnáša, čo sa od nás očakáva, aké podmienky by sme mali splniť a akými vlastnosťami by sme mali oplývať. Požiadali sme preto našich absolventov, aby nám v skratke porozprávali o tom čo robia a ako sa k tomu dostali. Radi by sme v tomto projekte pokračovali a priniesli vám tak informácie o ďalších zaujímavých pracovných pozíciach.

Predstavenie Neox s.r.o. - FPF-DPP 2016

Predstavenie Neox s.r.o. - FPF-DPP 2016neox s.r.o.

Kto sme
Neox s.r.o. je zmluvná výzkumná organizácia (CRO), ktorá poskytuje komplexné služby z oblasti klinického hodnotenia s centrálou v Prahe, Česká republika. Klinické štúdie vykonávame pre  farmaceutické a  biotechnologické spoločnosti, zaoberajúce sa výrobou liečiv a zdravotníckych prostriedkov so zameraním na strednú a východnú Európu (CEE).

Predstavenie SUVko - FPF-DPP 2016

SUVkoSUVko Coaching

Nie sme experti na všetko, neškolíme ISO školenia, nie sme profesori, sme podnikatelia z praxe! A preto nás naši klienti hodnotia v týchto oblastiach:
-    Analýza
-    Soft-Skills
-    Manažment
-    Osobný koučing
V čom Vám vieme pomôcť?

Predstavenie Servier - FPF-DPP 2016

Predstavenie Servier - FPF-DPP 2016Byť súčasťou Servieru
Firma ako žiadna iná
Príde čas, kedy každý z Vás bude stáť pred asi najdôležitejším rozhodnutím Vášho života. Budete hľadať jasné a pravdivé odpovede na otázky, kým ste dnes a kým chcete byť zajtra; čo chcete dosiahnuť a aký život žiť; v čo veríte a za čo sa postavíte; a ktorým smerom sa vydáte po ukončení  vysokej školy. Už ste určite počuli, že Vaše rozhodnutie je vo Vašich rukách, ale po ukončení štúdia príde práve tá pravá chvíľa, kedy pôjde viac ako len o Vaše rozhodnutie; pôjde o Vašu budúcnosť, dosiahnutie Vašich cieľov a naplnenie Vašich ambícií. V Servieri Vám pomôžeme realizovať Vaše ambície. Budete pracovať v tíme, kde sa ľudia rešpektujú navzájom, vedia sa spolu tešiť, pomáhať si a neboja sa prekážok. Pretože vieme, že úspech firmy spočíva v rozvíjaní potenciálu jednotlivých zamestnancov, významnú pozornosť venujeme adaptácii a osobnému rozvoju našich ľudí.

Pár slov o SKŠF

Spolok košických študentov farmácie (SKŠF) je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky dňa 18.2.2011.

Sme študentskou organizáciou, ktorej hlavným poslaním je upevňovanie farmaceutického povedomia na verejnosti a aj medzi samotnými študentmi farmácie na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

Čítať ďalej

2-z-dani

Partneri

250x250freeweb_SK.png
slek

SUVko

  dr max logo
apatykar jarlu
logo-zdl-oz