Pracovné ponuky

Práca SCHNEIDER lekáreň

SCHNEIDER – HCG (Health Care Group), Čapajevova 23, 080 01 Prešov

Miesto práce

Bratislava, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Partizánske, Žilina, Jelšava, Rožňava, Trebišov, Medzilaborce

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Typické činnosti vykonávané na pozícii:

Farmaceut

  • vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv podľa pokynov farmaceuta,
  • vydávanie voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
  • asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne,
  • poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu,
  • kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne,
  • preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu,
  • sledovanie expirácie liekov a vyraďovanie preexpirovaných liekov z použitia.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • príspevok na členský poplatok v komorách
  • pracovné oblečenie a obuv
  • príspevok na stravné lístky
  • ubytovanie vo vybraných lokalitách
  • neobmedzená variabilná zložka mesačnej mzdy v rámci motivačného systému
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – DDS, „tretí pilier“
  • finančný príspevok po odpracovaní každých 5 rokov
  • odborné vzdelávanie internými a externými školiteľmi, e-learnigové kurzy
  • možnosť nákupu so zamestnaneckou zľavou v lekárňach skupiny SCHNEIDER
  • využívanie služieb zdravotných stredísk a polikliník v rámci skupiny SCHNEIDER /RTG, FBRL, ADOS, OKB…/
  • pravidelné stretnutia zamestnancov lekární
  • zvýhodnené ponuky ubytovania v partnerskom hoteli Crocus****, Štrbské pleso
  • možnosť kariérneho rastu v rámci skupiny SCHNEIDER

Informácie o výberovom konaní

ZODPOVEDNÝ FARMACEUT

  • vzdelanie: farmaceutická fakulta, odbor farmácia
  • špecializácia v odbore lekárenstvo, resp. prax v odbore 5 rokov
  • pozícia nie je vhodná pre absolventa
  • Bratislava, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec, Prievidza, Rožňava, Medzilaborce

FARMACEUT

  • pozícia vhodná pre absolventa
  • Bratislava, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec, Prievidza, Partizánske, Žilina, Jelšava, Rožňava, Trebišov, Medzilaborce

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
farmácia
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Počítačové znalosti – Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook.
Odborná zdatnosť, precíznosť, dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť.

Stručná charakteristika spoločnosti

SCHNEIDER – HCG (Health Care Group) pôsobiaca v oblasti poskytovania zdravotníckych služieb: prevádzka polikliník, zdravotníckych stredísk, laboratórií klinickej biochémie, ADOS, RTG pracovísk, FBRL pracovísk, lekární atď.

Počet zamestnancov

500+ zamestnancov

Kontaktná osoba:
Mgr. Anna Sičáková
Tel.: +421905446942
www.schneider-lekaren.sk/kariera

Previous Article

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *