Pracovné ponuky

Práca v lekárni – Trenčín

ANGERS s. r. o., Jesenského 596/30, 911 01 Trenčín

Miesto práce
Lekáreň iPacient, Námestie sv. Anny, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac Základná mzda od 1.350 EUR s možnosťou zvýšenia po skúšobnej dobe.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novootvorenej rodinnej lekárne hľadáme do tímu šikovného kolegu alebo kolegyňu!

Ak spĺňaš nasledovné požiadavky, berieme ťa všetkými desiatimi:

– výdaj liekov na lekársky predpis, predaj voľnopredajných liekov
– príprava, kontrola, skladovanie liečiv
– poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania,
prirodzených a vedľajších účinkov liekov
– zaistenie plynulého chodu lekárne
– sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe

Možnosť pracovného úväzku aj na Dohodu, skrátený úväzok či brigádu (v prípade tohto druhu úväzku je odvodené iné finančné ohodnotenie).

Zamestnanecké výhody, benefity

– Služobný byt
– Stravné lístky
– Stabilita pracovného miesta
– Zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
– Kamarátsky kolektív
– voľné víkendy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceut

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Do našej lekárne hľadáme šikovného kolegu, ktorý sa stane súčasťou nášho pracovného kolektívu. Hľadáme pracovitého kolegu, ktorý spĺňa nasledovné:
– zodpovednosť, empatia k pacientom, najmä k starším
ľuďom a príjemné vystupovanie pri obsluhe pacientov
– pracovné nasadenie – drive
– proaktívnosť
– schopnosť pracovať pod stresom
– chuť pracovať
– trpezlivosť
– samostatnosť
– komunikatívnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Hlavienka
Tel.: +421944511054
E-mail: hlavienka@retailfactory.sk
Previous ArticleNext Article

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *